Kokie dabar populiariausi pliušeliai?Nuimamas vėžlys ir bitė

Neseniai vienasįdaryti gyvūnaidizainas yra labai populiarus, derinamas su minkštu vėžliu ir iškamša namine bite. Kodėl taip karšta, nes jis turi homofoninį pavadinimą „guimi“, kuris turi tą pačią reikšmę kaip ir geriausios merginos draugės. Geriausias draugės vardas kinų kalba yra „guimi“, kuris skamba taip. du plonyčiai: „gui“ ir „mi“. Taigi dizaineris kartu sukuria du gyvūnus, trumpas vėžlio pavadinimas yra „gui“, o bitės trumpasis pavadinimas yra „mi“.

 

Mielas kawaii dizainas verčia merginas tai labai mylėti, o daugelis merginų pasiūlė savo pageidavimą, jos nori tik minkšto vėžlio kiauto ir pakankamai didelio, kad galėtų apsikabinti savo merginą, kuri negali sulaikyti juoko, manome, kad šis idealas yra toks juokingas. Didelis minkštas vėžlio kiautas išeina ir išeina labai karštai parduoti.

 

Dizainas yra svarbus veiksnys parduodant žaislus, unikali dizaino forma gali pritraukti daugiau dėmesio ir suteikti žmonėms daugiau šilumos ir džiaugsmo. Kitas būdas yra iš animacijos, pvz., Disney animacinių personažų ir populiarių anime bei žaidimų, pats personažas turi savo savo istoriją ir įvaizdį, žmonės nori parsinešti jį namo, todėl tokie personažai kaip Frozen, Liūtas karalius, Snieguolė, Donaldas Ančiukas ir kt. visada tokie populiarūs, vaikams patinka šios istorijos ir jie nori su jais kalbėtis kaip su draugais.

 

Kaip vertikalios sąrankos įdarytų gyvūnų gamintojų pardavėjas, išskyrus didelį gamybos pajėgumą, taip pat turime savo projektavimo komandą, kuri įgyvendins jūsų brėžinius ir idealus. Be to, galime rekomenduoti daugiau naujų stilių, kad galėtumėte išbandyti savo rinką, nes esame Jangdžou miestas, pliušinių žaislų pramonė yra labai svarbi mūsų miestui, mes turime visą pramonės grandinę. Tikime, kad daugelis patyrusių klientų žino, kad mūsų mieste yra labai didelė tarptautinė rinka, vadinama „wutinglong“, nuo 9 iki 17 val. labai užsiėmę minkštų žaislų pakavimu, nes Jangdžou turi daug elektroninės prekybos operatorių, tokių kaip Alibaba, Taobao, 1688, Pinduoduo, Tiktok ir kt. per daug reikalavimų ir kasdien atsiranda naujų stilių.

 

Kaip žinome iš mūsų klientų, daugelis iš jų atvyko į mūsų miestą anksčiau ir žino „wutinglong“ turgų, mes net padarėme keletą nuotraukų vienam iš mūsų klientų JAV, nes dėl COVID-19 jis negali keliauti į mūsų miestą ir pamatyti tai dar kartą. jis taip pasiilgo.

 

Kokie yra jūsų verslo minkštųjų žaislų idealai ir dizainas?Nedvejodami atsiųskite mums, mes galime pritaikyti jums ir patenkinti jūsų poreikius. Turime savo pavyzdinę komandą, kuri gali padėti jums pakeisti ir iki patvirtinti pavyzdžius. Turime vertikalų nustatymo procesą ir laiko bei veiksmų kalendorių kiekvienam užsakymui nuo pateikti užsakymą pristatyti prekes, bendrauti su jumis labai efektyviai viso proceso metu ir be paskutinės minutės įspėjimo.

 

Want more support? Ready to talk? You can reach me here! Email: karen@tdctoygifts.com & Whatsapp:+86 18752702952


Paskelbimo laikas: 2022-08-23